- Zapytaj teraz -
informacje: 600 507 508
zamówienia: 68 385 84 37

O nas

W naszej restauracji zgodnie twierdzimy, że najpiękniejsze rzeczy powstają z miłości, prosto z serca. Dlatego wszystko co robimy dostarcza emocji, budzi uczucia, dając przy tym poczucie bezpieczeństwa, zapadając na długo w pamięci. Organizujemy wyjątkowe uroczystości dla wyjątkowych ludzi, dodajemy wartości.

Z taką myślą tworzyliśmy w Sulechowie Restaurację "Pod Aniołami” wiedząc również, że wielkie rzeczy powstają nie w wyniku chwili, a w wyniku poukładania małych rzeczy w jedną całość. Dlatego z dużą starannością o szczegóły odrestaurowaliśmy restaurację, która przeżywała swoją świetność na początku ubiegłego wieku, tak by przywołać klimat tamtych czasów w połączeniu z wyrafinowaną elegancją naszych czasów. Kultywując tradycji i wartościom rodzinnym, włożyliśmy dużo sił i energii w odnalezienie przodków właścicieli restauracji, która swego czasu była również ich domem rodzinnym. Ta sentymentalna podróż pozwoliła nam poznać historię i emocje tamtych ludzi, co w dużej mierze miało wpływ na to jak dziś wygląda i funkcjonuje restauracja.

Restauracja z rodzinną tradycją, założona w 1907 roku przez Josefa Pauli i do 1944 roku prężnie działająca, była największą restauracją w okolicy, ale również miejscem gdzie wychowała się Ilse Pauli po mężu Stolt, córka właścicieli, której wesele właśnie tutaj miało miejsce w 1938 roku. IIse Pauli, która mimo tego, że po wojnie wyjechała z Sulechowa, co roku przyjeżdżała do Polski by „odwiedzać” swój rodzinny dom. Po wojnie w tym miejscu restauracja pełniła funkcję Klubu Kolejarza.

Niestety z biegiem czasu zaczęła popadać w ruinę, co łamało serce Ilse Pauli, która w rezultacie, pod koniec lat 80 tych przestała przyjeżdżać do Sulechowa. Kiedy restauracja w 2000 roku trafiła w nasze ręce i po długim remoncie w 2004 odbyło się w niej pierwsze wesele jak za dawnych lat, odszukaliśmy Ilsę Pauli. Mimo wielkiego niedowierzania Ilsa przyjechała do Polski z rodziną by przeciąć wstęgę na oficjalnym otwarciu. Radość, emocje jakie temu towarzyszyły pamiętamy do dziś. Był to początek wyjątkowej przyjaźni z całą rodziną, która mimo śmierci Ilse Stolt w 2012 roku trwa nadal.

Restauracja "Pod Aniołami" w Sulechowie powstała jako idealne połączenie pasji, stylu i tradycji. To miejsce, które wyznacza nowe standardy na rynku, to wybór klientów poszukujących czegoś więcej niż tylko miejsca, szukających emocji, wyjątkowych wrażeń oraz poczucia bezpieczeństwa.

Restauracja "Pod Aniołami" w Sulechowie to niebiańska kuchnia, sto lat tradycji i niepowtarzalny klimat. To nasza miłość i nasza pasja, gdzie celem nie jest tylko najlepszy, lecz wyjątkowy poziom obsługi klienta, gdzie wyznacznikiem naszej pewności siebie jest jakość oraz zadowolenie naszych klientów, gdzie liczą się cztery rzeczy: ludzie, ludzie, ludzie i jeszcze raz ludzie, gdzie tak naprawdę oferuje się wartość, a nie cenę.

Poznajcie nas

SZEF
SZEFOWA
MANAGER
SZEF KUCHNI