- Zapytaj teraz -
informacje: 600 507 508
zamówienia: 68 385 84 37
O nas
Wesela
Eventy

Twoja Impreza

Poniżej prezentujemy Państwu ofertę imprez które mogą Państwo wspólnie z nami zorganizować.

Chrzciny

Dzień chrztu powinien być bezstresowy dla Państwa a tym samym i bezstresowy dla malucha. Dlatego w tym dniu gotowaniem, szykowaniem stołu i sprzątaniem zajmiemy się my. W naszej restauracji i ogrodzie zorganizujemy miłe rodzinne przyjęcie a malca będzie gdzie przewinąć, nakarmić i ułożyć do snu. Oferujemy również catering i obsługę na przyjęciach rodzinnych w wyznaczonym przez Państwa miejscu.

Komunia

Pierwsza Komunia Święta to dzień wyjatkowy zarówno dla Państwa jak i dla dziecka. Warto w tym dniu jako rodzic skupić się na samym sakramencie i dziecku a resztę pozostawić nam. W naszej restaurcji i ogrodzie zorganizujemy miłą, rodzinną imprezę a w prezencie dla dzieci zaoferujemy program rozrywkowy prowadzony przez artystę ub wodzireja. Oferujemy również catering i obsługę na przyjęciach rodzinnych w wyznaczonym przez Państwa miejscu.

Okolicznościowe

W restauracji i naszym ogrodzie organizujemy okolicznościowe imprezy i spotkania rodzinne. Każde z nich przygotowane jest na specjalne życzenie uwzględniając formę i indywidualne potrzeby. Oferujemy również catering i obsługę na przyjęciach rodzinnych w wyznaczonym przez Państwa miejscu.

Firmowe

W restauracji i naszym ogrodzie organizujemy imprezy i spotkania firmowe. Każde z nich przygotowane jest na specjalne życzenie uwzględniając formę i indywidualne potrzeby.

Catering

Oferujemy catering i obsługę na wszelkiego rodzaju imprezach w wyznaczonym przez Państwa miejscu.

Dania Gotowe
Galeria
Inspiracje
KONTAKT
";