- Zapytaj teraz -
informacje: 600 507 508
zamówienia: 68 385 84 37

O nas

W naszej restauracji zgodnie twierdzimy, że najpiękniejsze rzeczy powstają z miłości, prosto z serca. Dlatego wszystko co robimy dostarcza emocji, budzi uczucia, dając przy tym poczucie bezpieczeństwa, zapadając na długo w pamięci. Organizujemy wyjątkowe uroczystości dla wyjątkowych ludzi, dodajemy wartości.

Z taką myślą tworzyliśmy Restaurację "Pod Aniołami” wiedząc również, że wielkie rzeczy powstają nie w wyniku chwili, a w wyniku poukładania małych rzeczy w jedną całość. Dlatego z dużą starannością o szczegóły odrestaurowaliśmy restaurację, która przeżywała swoją świetność na początku ubiegłego wieku, tak by przywołać klimat tamtych czasów w połączeniu z wyrafinowaną elegancją naszych czasów. Kultywując tradycji i wartościom rodzinnym, włożyliśmy dużo sił i energii w odnalezienie przodków właścicieli restauracji, która swego czasu była również ich domem rodzinnym. Ta sentymentalna podróż pozwoliła nam poznać historię i emocje tamtych ludzi, co w dużej mierze miało wpływ na to jak dziś wygląda i funkcjonuje restauracja.

Restauracja z rodzinną tradycją, założona w 1907 roku przez Josefa Pauli i do 1944 roku prężnie działająca, była największą restauracją w okolicy, ale również miejscem gdzie wychowała się Ilse Pauli po mężu Stolt, córka właścicieli, której wesele właśnie tutaj miało miejsce w 1938 roku. IIse Pauli, która mimo tego, że po wojnie wyjechała z Sulechowa, co roku przyjeżdżała do Polski by „odwiedzać” swój rodzinny dom. Po wojnie w tym miejscu restauracja pełniła funkcję Klubu Kolejarza.

Niestety z biegiem czasu zaczęła popadać w ruinę, co łamało serce Ilse Pauli, która w rezultacie, pod koniec lat 80 tych przestała przyjeżdżać do Sulechowa. Kiedy restauracja w 2000 roku trafiła w nasze ręce i po długim remoncie w 2004 odbyło się w niej pierwsze wesele jak za dawnych lat, odszukaliśmy Ilsę Pauli. Mimo wielkiego niedowierzania Ilsa przyjechała do Polski z rodziną by przeciąć wstęgę na oficjalnym otwarciu. Radość, emocje jakie temu towarzyszyły pamiętamy do dziś. Był to początek wyjątkowej przyjaźni z całą rodziną, która mimo śmierci Ilse Stolt w 2012 roku trwa nadal.

Restauracja "Pod Aniołami" powstała jako idealne połączenie pasji, stylu i tradycji. To miejsce, które wyznacza nowe standardy na rynku, to wybór klientów poszukujących czegoś więcej niż tylko miejsca, szukających emocji, wyjątkowych wrażeń oraz poczucia bezpieczeństwa.

Restauracja "Pod Aniołami" to niebiańska kuchnia, sto lat tradycji i niepowtarzalny klimat. To nasza miłość i nasza pasja, gdzie celem nie jest tylko najlepszy, lecz wyjątkowy poziom obsługi klienta, gdzie wyznacznikiem naszej pewności siebie jest jakość oraz zadowolenie naszych klientów, gdzie liczą się cztery rzeczy: ludzie, ludzie, ludzie i jeszcze raz ludzie, gdzie tak naprawdę oferuje się wartość, a nie cenę.

Poznajcie nas

SZEF
SZEFOWA
MASTER
ZAŁOGA
Wesela
Eventy
Moja Impreza
Dania Gotowe
Galeria
Inspiracje
KONTAKT